Okna KF 410

Okna_PCV-aluminiowe-KF410-linia-home-pure

Kategoria:

Kategoria:

Materiały:
plastik

BUDOWA

Profil okien KF 410 zbudowany jest z materiału PCV oraz z zewnętrznej nakładki aluminiowej. Głębokość tego pięciokomorowego profilu klasy A wynosi 90 mm. Profil ramy docieplony jest skrajnie ciepła pianką typu XPS, w której brak jest związków fluorowodorowych.

DESIGN

Aby ułatwić wybór okna KF 410 można zamówić w czterech liniach stylistycznych. Linia studio pasuje do najnowocześniejszej architektury, gdzie prymat wiodą duże przeszklenia minimalizm oraz zlicowany design. Linia home pure przewidziana jest do budynków o wyrazistych, kanciastych kształtach. Linia home soft tworzy miłą, elegancką atmosferę, którą zawdzięcza delikatnym, lekkim, zaokrąglonym kształtom okien. Linia ambiente dedykowana jest do tradycyjnej, dworkowej architektury.

IZOLACYJNOŚĆ

W wersji standardowej okna oferowane są z potrójnym oszkleniem Ug = 0,5 W/m2k, dzięki któremu osiągają certyfikowaną izolacyjność cieplną Uw = 0,72 W/m2K

Okna KF 410 z dźwiękoszczelnym oszkleniem mogą osiągnąć izolacyjność akustyczną na poziomie do 45 dB

DETALE

Okna KF 410 mają całkowicie ukryte okucia, a odwodnienia mogą być ukryte na życzenie klienta. Wpływa to w sposób korzystny na estetykę okna. Każdy profil wyposażony jest w trzy uszczelki obwodowe, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci oraz hałasu. Mogą być one wykonane w kolorze czarnym lub jasnoszarym. W wersji seryjnej okno wyposażone jest w aluminiową klamką, której design uzależniony jest od wybranej linii stylistycznej. W oknach KF 410 zastosowano Technologię FIX-O-ROUND. Szyba zazwyczaj łączona jest ze skrzydłem okiennym w jednym lub kilku miejscach, natomiast Internorm w standardzie skleja szybę ze skrzydłem na całym jego obwodzie, co przekłada się bezpośrednio na lepszą stabilność, akustykę, izolacyjność oraz funkcjonalność okna.

Okno zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo, ponieważ posiada certyfikat potwierdzający drugą klasę odporności na włamanie – RC2.

KOLORY

Odporna na warunki atmosferyczne zewnętrzna nakładka aluminiowa może być wykonana w każdym kolorze z palety RAL oraz w kolorach specjalnych Internorm np.: imitujących drewno, o strukturze metalizowanej, stali szlachetnej itd. W sumie kilkaset kolorów do wyboru. Od strony wewnętrznej okno może być wykonane w sześciu kolorach.

INNOWACJE

Okno KF 410 na życzenie klienta może być zaopatrzone w innowacyjną technologię I-tec Wentylacja. Okno zintegrowane jest z wywietrznikiem I-tec wyposażonym w wymiennik ciepła, który odzyskuje do 86% ciepła i do minimum zmniejsza straty energii. Jest to również świetne rozwiązanie dla alergików, ponieważ wywietrznik wyposażony jest w filtry, które zapobiegają przedostaniu się do wnętrza pyłkom oraz kurzu. Okna z systemem I-tec Wentylacja dostarczają pomieszczeniom czyste powietrze,

a jednocześnie odprowadzają z niego automatycznie nieprzyjemne zapachy oraz wilgotne powietrze (do 39m3/h). Wentylacją można sterować dwutorowo: albo po przez smartfona lub tablet albo za pomocą elementu sterującego mieszczącego się bezpośrednio na ramie okna.

Skomentuj:

Komentarze

0 komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.