Nowy park logistyczny pod Wrocławiem

Millenium Logistic Parks_MLP Group_materiał prasowy

Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych w Polsce – MLP Group, planuje rozpocząć budowę nowego siódmego już parku logistycznego w Polsce, o docelowej powierzchni magazynowej około 63 tys. mkw. Obecnie prowadzone są zaawansowane negocjacje z potencjalnymi najemcami.

„Rozpoczynając inwestycję MLP Wrocław wchodzimy do bardzo popularnego wśród najemców regionu powierzchni magazynowych w naszym kraju, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Liczymy na duże zainteresowanie inwestorów i szybką komercjalizację planowanych obiektów. Rozwój nowych parków logistycznych oraz rozbudowa istniejących jest strategicznym zadaniem Grupy i jednocześnie wypełnieniem celów emisyjnych ubiegłorocznej publicznej emisji akcji.” – podkreśla Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny i Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.

MLP Group planuje budowę nowego parku logistycznego w okolicach Wrocławia. MLP Wrocław będzie siódmym parkiem logistycznym należącym do MLP Group, a jednocześnie drugim po MLP Lublin, którego realizacja rozpocznie się w tym roku. MLP Wrocław będzie zlokalizowany w gminie Kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4, w odległości około 25 kilometrów od centrum Wrocławia. Na działce liczącej 16,3 hektara powstaną dwa obiekty o łącznej docelowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej 63 tys. mkw.

Tagi:
Skomentuj:
Loading Facebook Comments ...

Komentarze

0 komentarzy