Paul Gheysens założyciel Ghelamco Group nagrodzony

Materiał prasowy Partner of Promotion Sp. z o.o.

Podczas jedenastej gali Central & Eastern Europe Quality Awards Gala, w uznaniu wkładu w rozwój rynków nieruchomości krajów Europy Środkowo-Wschodniej, przyznana została nagroda za całokształt pracy – Lifetime Achievement Award – Paulowi Gheysensowi, Założycielowi i Prezesowi Ghelamco Group.

W 1985 roku Paul Gheysens założył Ghelamco Gruop. Przez ostatnie 23 lata budował pozycję firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w szczególności w Polsce. Jury CEEQA wraz z redakcją Financial Times doceniły wkład firmy Ghelamco w tworzenie nowoczesnych rynków nieruchomości w państwach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wpływ projektów dewelopera na kształtowanie tkanki miejskiej Warszawy.
„Nagroda od CEEQA i Financial Times jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale również dla całego zespołu, który zbudował Ghelamco oraz wszystkich naszych partnerów, którzy sprawili, że nasze marzenia stały się rzeczywistością. Liczymy, że z tą samą energią uda nam się zrealizować jeszcze wiele przedsięwzięć w kolejnych latach.” – skomentował Paul Gheysens, założyciel i prezes Ghelamco Group.

Tagi:
Skomentuj:
Loading Facebook Comments ...

Komentarze

0 komentarzy