Łódzka Polibuda wybiera najlepszy dyplom architektoniczny

Łódzka Polibuda wybiera najlepszy dyplom architektoniczny

Łodzka Politechnika, zdj. Wikipedia/Michał Oziębło

Rusza konkurs Dyplom Inżynierski Roku 2021, w którym będą mieli okazję zaprezentować się absolwenci kierunków architektonicznych Politechniki Łódzkiej. Do udziału w rywalizacji zapraszają organizatorzy konkursu, Koło Naukowe Studentów Architektury IX Piętro i łódzki oddział SARP.

Nagroda NAJLEPSZY DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU przyznawana jest wspólnie przez Koło Naukowe Studentów Architektury IX Piętro oraz łódzki oddział Stowarzyszenia Architektów
Polskich SARP za najlepszy projekt dyplomowy inżynierski absolwentowi kierunku architektura bądź architektura wnętrz Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

Konkurs Dyplom Roku jest konkursem dwuetapowym. „Do Konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe inżynierskie, wykonane na Politechnice Łódzkiej w ramach kształcenia, skutkującego nadaniem dyplomu inżyniera architekta, obronione w przeciągu dwóch ostatnich lat kalendarzowych na Politechnice Łódzkiej z dziedziny architektury i architektury wnętrz. Prace można zgłaszać tylko raz. Tematem zgłoszonej pracy winno być zadanie projektowe opracowane przez jednego dyplomanta. Zgłaszanie prac wykonanych przez zespół autorski dyplomantów dopuszcza się warunkowo w uzasadnionych przypadkach” – napisano w regulaminie konkursu.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie płatny staż w firmie EKSA. Regulamin przewiduje również dwie dodatkowe nagrody dla wyróżniających się prac. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.