Łazienka z wizją

Łazienka z wizją

Materiały organizatora

Firma Elita zaprasza architektów wnętrz do udziału w konkursie Łazienka z wizją. Architekci będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i kreatywność w projektowaniu.

Łazienka powinna być strefą relaksu, której projekt i funkcjonalność odpowiadają indywidualnym potrzebom, a wygląd inspiruje i nadaje niepowtarzalnego charakteru. Jak więc wygląda łazienka idealna? Tworzenie nietuzinkowych aranżacji łazienek nie byłoby możliwe bez uzdolnionych projektantów, których chcielibyśmy wyróżnić w naszym konkursie” – piszą organizatorzy.

„Tematem Konkursu „Łazienka z Wizją 2022” jest przygotowanie pracy konkursowej w postaci projektu łazienki z wykorzystaniem produktów z oferty Elita 2022 i wykorzystaniu dowolnego oprogramowania do tworzenia projektów i wizualizacji. Przedstawiona w projekcie łazienka ma być pomieszczeniem samodzielnym, funkcjonalny i stylowym. Może posiadać okno, skośne ściany, wnęki. Aranżacja powinna cechować się naciskiem położonym na komfort, stylowość oraz funkcjonalność pomieszczenia. Konkurs nagradza między innymi profesjonalizm i pomysłowość twórców wizualizacji, którzy w interesujący sposób przedstawią swoje spojrzenie na design i obowiązujące trendy. Dla zwycięzców przewidziane są następujące nagrody: I miejsce – 6 tys. zł, II miejsce – 3 tys. zł, III miejsce – 2 tys. zł” – dodają.

Termin składania zgłoszeń do konkursu mija 30 września 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.