27. Światowy Kongres Architektów przełożony

27. Światowy Kongres Architektów przełożony

Rio de Janeiro, zdj. Wikimedia Commons

Obecna sytuacja epidemiologiczna dotyka nad na różnych płaszczyznach życia. Odwoływane i przekładane są wydarzenia artystyczne i kulturalne. Światowy Kongres Architektów, który miał odbyć się po raz 27. w Rio de Janeiro, jest kolejnym wydarzeniem, którego data uległa zmianie ze względu na panującą obecnie pandemię wirusa COVID-19.

Organizatorzy corocznego Światowego Kongresu Architektów zdecydowali o zmianie terminu wydarzenia. Odbędzie się w połowie lipca 2021. Instytucje odpowiedzialne za organizację tego wydarzenia: The International Union of Architects, UIA, the Institute of Architects of Brazil, IAB i Executive Committee UIA2020RIO wydały oświadczenie, w którym tłumaczą podjętą decyzję pragnieniem zachowania wszelkich środków ostrożności i zastosowania się do wytycznych WHO.

Organizatorzy poinformowali również, że uiszczone już opłaty rejestracyjne uczestników nie przepadną ani nie zostaną zwrócone – zakupione wejściówki będą ważne także w przyszłym roku. Zostanie także zachowany program tegorocznego wydarzenia.

27. Światowy Kongres Architektów odbędzie się w dniach od 18 do 21 lipca 2021 w Rio de Janeiro.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.