2A Continental Architectural Awards. Trwają zgłoszenia

2A Continental Architectural Awards. Trwają zgłoszenia

zdj. Stock

Magazyn 2A prezentuje kolejną odsłonę konkursu 2A Continental Architectural Awards. Tegoroczna edycja, która odbędzie się w Dubaju, będzie skupiona wokół architektonicznych i projektowych innowacji.

Organizatorzy konkursu 2A Continental Architectural Awards zachęcają uczestników do poszerzenia myślenia o formie i funkcjonalności budynków, odważnego wybiegania myślami w przyszłość oraz zaprezentowania swojego warsztatu architektonicznego podczas rywalizacji.

Skupiamy uwagę na innowacjach, wprowadzaniu idei zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji; przyznajemy nagrody tym, którzy w znaczący sposób dokładają się do rozwoju innowacyjnej architektury” – piszą organizatorzy konkursu. Oczekują oni różnorodnych, pomysłowych projektów, które zmienią postrzeganie form architektonicznych w społeczeństwie, funkcjonalnych i łatwych oraz niedrogich w utrzymaniu.

Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Projekty związane z religią, transportem lub społecznością
  • Architektura wnętrz
  • Innowacje
  • Projekty komercyjne
  • Rewitalizacje i przebudowy
  • Osiedla mieszkaniowe
  • Krajobrazy – projekty na wsi i w mieście
  • Projekty publiczne

Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe nagrody. Konkurs podzielony jest na kilka etapów, z których pierwszym są bezpłatne eliminacje. Do uiszczenia opłaty zobowiązane są jedynie te osoby, które zakwalifikują się do kolejnych etapów i zdecydują się wziąć w nich udział. Termin składania zgłoszeń do konkursu mija 31 lipca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.