50 lat Spodka. Konkurs na najlepszą fotografię architektoniczną

50 lat Spodka. Konkurs na najlepszą fotografię architektoniczną

Plakat wydarzenia

SARP Katowice zaprasza miłośników architektury do udziału w konkursie na zdjęcie jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów architektonicznych w Katowicach – Spodka. Kultowy budynek kończy w tym roku 50. lat.

Z okazji Światowego Dnia Architektury organizowanego w tym roku z Instytucja Filmowa SILESIA FILM ogłaszamy konkurs fotograficzny!  Zasady są proste: cel to obchody światowego dnia architektury, nagrodami dla trzech najlepszych/najciekawszych/najbardziej niezwykłych zdjęć będą oczywiście książki o architekturze z biblioteki naszej i Instytut Dokumentacji Architektury Biblioteka Śląska oraz dodatkowa bonusowa jubileuszowa nagroda Spodkowa z limitowanej edycji.
Konkurs jest dla wszystkich, dużych i małych, chudych i grubych, amatorów i profesjonalistów, no dla wszystkich po prostu! a w ocenie waszych prac pomogą nam najlepsi profesjonaliści z warsztaty-fotograficzne.org.
Prace można nadsyłać od 1.07.2020 do 9.07.2020 do godziny 23:59. Aby zgłosić swoją pracę, należy dodać zrobione przez siebie zdjęcie Katowickiego Spodka pod postem organizatorów i podpisać je tagiem #śda2021.  

Link do postu konkursowego znajdziecie tu.

Powodzenia!

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.