Art in Architecture Festival 2021

Art in Architecture Festival 2021

Zdjęcie: materiały organizatora (artinarchitecturefestival.com)

Fundacja Innowacji Społeczno-Kulturalnych zaprasza do udziału w konkursie i towarzyszących mu wydarzeniach w ramach Art in Architecture Festival 2021.

Celem festiwalu jest zachęcenie inwestorów, architektów i architektów wnętrz do współpracy z artystami przy realizacji wystroju wnętrz przez promocję szerszego wykorzystania sztuki w przestrzeni prywatnej, publicznej i obiektach komercyjnych. Zapraszamy do konkursu inwestorów i architektów projektów zarówno prywatnych jak i komercyjnych, w których wykorzystano artystyczne instalacje. Nagradzany będzie projekt wykorzystania samej instalacji artystycznej.
Kryteria przyznawania nagród oraz procedura konkursowa określone są w regulaminie. Festiwal ma na celu promocję szerszego wykorzystania sztuki w przestrzeni prywatnej, publicznej i obiektach komercyjnych, którego celem byłoby podniesienie atrakcyjności polskich inwestycji. Promocja najlepszych zgłoszonych do konkursu projektów realizowana będzie na portalu konkursu i w opublikowanym newsletterze adresowanym do inwestorów i potencjalnych najemców” – czytamy na stronie organizatora.

W ramach festiwalu odbędą się przegląd projektów nadesłanych przez uczestników oraz konkurs, w ramach którego zostaną wybrane zwycięskie prace. Ich autorzy otrzymają nagrody w postaci Złotych Statuetek. Przewidziane są również wywiady i wystąpienia zaproszonych na festiwal specjalistów.

W jury konkursu zasiądą osoby dobrze znane i cenione w branży architektonicznej, między innymi Przemo Łukasik i Joanna Kulczyńska. Prace do konkursu można zgłaszać w czterech kategoriach: Dom/Mieszkanie, Biuro, Hotel i Przestrzeń Publiczna.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.