Ball Theater. Pawilon francuski

Ball Theater. Pawilon francuski

zdj. Georgi Stanishev.

Ball Theater to projekt francuskiego pawilonu na Biennale Architektury w Wenecji w 2023 roku. Kuratorami projektu są architekci z biura Muoto i Georgi Stanishev.

Projekt Ball Theater ma na celu eksplorację kultury i muzyki w kontekście architektury. Pawilon zostanie podzielony na dwie części - pierwsza z nich to przestrzeń wystawowa, która będzie przedstawiać różne projekty związane z muzyką i kulturą popularną. Druga część to scena, na której będą odbywać się różne koncerty i przedstawienia.

Projekt Ball Theater skupia się na przemianie pawilonu w przestrzeń interaktywną, która zintegruje muzykę, architekturę i publiczność. Celem projektu jest zainspirowanie odwiedzających i pokazanie, jak architektura może działać jako narzędzie do tworzenia wspólnot i zwiększania interakcji społecznych.

Pawilon Ball Theater ma być przestrzenią otwartą i dostępną dla wszystkich, która zachęci ludzi do angażowania się w kulturę i sztukę. Projekt ma pokazać, jak architektura może działać jako narzędzie do budowania społeczności i przyczyniać się do tworzenia pozytywnych zmian w naszym środowisku.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.