Blue Rendering Challenge. Błękitna architektura

Blue Rendering Challenge. Błękitna architektura

Materiały organizatora

Organizatorzy konkursu Blue Rendering Challenge zapraszają do nadsyłania wizualizacji architektonicznych, których motywem przewodnim jest kolor błękitny. Uczestnicy będą mieli okazje wykazać się wyczuciem barwy i formy, przedstawiając najciekawsze rendery swojego autorstwa.

Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Obowiązują opłaty rejestracyjne, których wysokość podana jest na stronie konkursu. Zwycięzcy nie otrzymają nagród pieniężnych, czekają na nich jednak medale oraz dyplomy, a ich prace zostaną opublikowane w mediach organizatorów.

„Umiejętności prezentacji swoich projektów są tak samo ważne jak same projektu. Jedno z najlepszych mediów do prezentacji projektów architektonicznych jest wizualizacja. Rendering architektoniczny ma na celu stworzenie realistycznego obrazu budynku jeszcze przed jego wybudowaniem. Renderowanie pomaga projektantom wiernie oddać ich pomysły” – piszą na swojej stronie organizatorzy konkursu.

Rejestracja do konkursu Blue Rendering Challenge potrwa do 20 listopada 2022 roku. Tego samego dnia upłynie termin, w którym należy wysłać gotowe prace do oceny. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.