Breaking Work. Nowe oblicze coworkingu

Breaking Work. Nowe oblicze coworkingu

Plakat wydarzenia

Platforma UNI zaprasza studentów i młodych architektów do udziału w konkursie Breaking Work 3.0, którego przedmiotem jest projekt elastycznej przestrzeni coworkingowej do wynajęcia przez małe firmy i start-upy.

Wyzwaniem, które stanie przed uczestnikami jest zaprojektowanie przestrzeni coworkingowej do wynajęcia na kilka miesięcy w roku. Projekt tej przestrzeni coworkingowej jest szczególnie skomplikowany, ponieważ każda firma, która zdecyduje się na wynajęcie przestrzeni, ma swoje specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o sprzęt biurowy. Jury oczekuje zatem elastycznych, możliwych do łatwego dostosowania wnętrz.

W skład projektu muszą wchodzić dopasowane do wnętrz meble. Powinny one być wielofunkcyjne, jak i łatwe do montażu i demontażu, aby każda firma mogła dostosować je do swoich potrzeb. Organizatorzy wyróżniają kryteria, według których będą oceniane prace. „ Wygoda - biuro musi być funkcjonalne, wydajność przestrzeni — przestrzeń musi być łatwa do użytkowania i elastyczna, atmosfera — atmosfera w miejscu pracy musi zachęcać do wydajności i pozwalać na utrzymanie dobrego samopoczucia, ewolucja – przestrzeń powinna łatwo dostosowywać się do przyszłych potrzeb biura” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

Rejestracja do konkursu potrwa do 25 października. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.