Bund Cultural and Product International Design Competition

Bund Cultural and Product International Design Competition

Plakat wydarzenia

Oryginalne osiedla budynków na szanghajskim Bund, położonym na zachodnim brzegu rzeki Huangpu, od stu lat tworzą niemal oddzielny świat. Dzięki swojemu eklektyzmowi prezentują zarówno najbardziej klasyczną, jak i najmodniejszą stronę miasta. Nowe i stare zderza się tu i miesza, łącząc przeszłość i przyszłość Szanghaju.

Po niespokojnym roku 2020 musimy przewartościować nasz styl życia w obliczu globalnych wyzwań. Ważne, aby wraz z nadejściem nowej dekady, architekci i projektanci odpowiadali na nowe potrzeby ludzi i umieli przedstawić swoje wizje w innowacyjny, niespotykany wcześniej sposób” – można przeczytać na stronie organizatora.

Celem konkursu pierwszej edycji Bund Cultural & Product International Design Competition 2021 jest wyłonienie najlepszych projektów przedmiotów wyposażenia i codziennego użytku, inspirowanych eklektycznym stylem Huangpu.  Jury jest otwarte na projekty mebli, zabawek, wyposażenia mieszkania, artykułów piśmienniczych i innych. Istotne, aby cena wykonania pojedynczego produktu nie przekraczała ¥200.

Konkurs jest prowadzony w języku angielskim. Mogą brać w nim udział zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone kwotami kolejno  ¥20.000,  ¥5000 i  ¥3000. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.