Chord. Gdzie muzyka spotyka się z architekturą

Chord. Gdzie muzyka spotyka się z architekturą

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie Chord, którego przedmiotem jest projekt centrum muzycznego, które będzie skupiać melomanów i muzyków, chcących wspólnie rozwijać się i poszerzać muzyczne horyzonty.

Wyzwanie konkursowe polega na zaprojektowaniu lokalnego centrum muzycznego, które pozwoli lokalnej społeczności związanej z muzyką na stworzenie przyjemnego miejsca do spotkań i współpracy. Projekt centrum musi być inspirowany związkiem architektury z muzyką. Organizatorzy liczą na odważne projekty, które ustanowią nowe standardy w tego typu realizacjach.

„W dzisiejszych czasach szybko rozwijający się świat jest przyjmowany przez większość ludzi, ale istnieją również w społeczeństwie takie osoby, które nie są w stanie dostosować się do trendów. Ich samotność często wynika z braku aktywności, a poznawanie nowych ludzi w naładowanym pozytywną energią środowisku muzycznym może korzystnie wpływać na ich samopoczucie” – piszą organizatorzy konkursu.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.