Cybertecture Masterclass. Warsztaty i konkurs

Cybertecture Masterclass. Warsztaty i konkurs

Plakat wydarzenia

Naucz się projektować zrobotyzowane miasta i weź udział w konkursie! Cybertecture Academy & UNI.xyz we współpracy z Futurly przedstawia pierwsze interaktywne warsztaty Cybertecture Masterclass.

Cybertecture Masterclass to czteromiesięczne interaktywne ćwiczenia i wykłady z projektowania, prowadzone w formie online przez architekta Jamesa Lawan znanego z odważnych, nietuzinkowych wizji. Warsztaty Cybertecture będą podzielone na cztery części tematyczne: Pod Architecture, Robotic Cities and the Cyber ​​Republic oraz Cybertecture Realm. Ich celem jest przedstawienie młodym architektom i studentom świata architektury przyszłości.

W ramach kursu słuchacze poznają nowe sposoby myślenia o projektowaniu, a także techniki, które pomogą im przedstawić swoje wyobrażenia w formie graficznej. Na zakończenie najlepsi uczestnicy warsztatów będą mieli okazję odbyć wirtualny staż z architektami ze studia James Law Cybertecture.

W ramach warsztatów zostanie uruchomiony konkurs, którego przedmiotem będzie projekt kompleksu o mieszanym przeznaczeniu. W jego skład ma wejść wieżowiec, który posłuży jako miejsce zamieszkania, pracy, przestrzeń publiczna, centrum handlu i rozrywki oraz część edukacyjna. Organizatorzy zachęcają uczestników do przemyślenia, w jaki sposób budynki łączące różne funkcje społeczne wpłynął na sposób funkcjonowania miast przyszłości. Jury oczekuje projektów pełnych kreatywnych, odważnych pomysłów funkcjonalnych i estetycznych.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.