Drawing of the Year 2021. Mija ostatni dzień zgłoszeń

Drawing of the Year 2021. Mija ostatni dzień zgłoszeń

Materiały organizatora

Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu Drawing of the Year. Jury konkursu wyłoni najlepsze rysunki z kilku dziedzin, wśród których znajduje się również architektura.

Platforma Archisource przedstawia konkurs Drawing of The Year, trzecią edycję corocznego, międzynarodowego konkursu. Aby zachęcić młode osoby do uczestnictwa w rywalizacji organizatorzy postanowili zwolnić studentów z obowiązującej dotąd opłaty rejestracyjnej.

„W konkursie przewidziane są nagrody w wysokości 13 500 USD do wygrania w czterech kategoriach. Drawing of the Year pragnie wyróżnić najlepsze rysunki tworzone każdego roku na całym świecie oraz zaprezentować różnorodne style i funkcje rysunku” – piszą organizatorzy. „Naszym celem zawsze było zorganizowanie dostępnego dla wszystkich konkursu, który wyróżni największe talenty. Cieszymy się, że w 2021 będziemy mogli zaoferować studentom bezpłatną rejestrację i znacznie niższe opłaty dla profesjonalistów” – dodają.

Organizatorzy zachęcają do udziału osoby ze wszystkich branż kreatywnych, z różnorodnym doświadczeniem. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno pojedynczy twórcy, jak i całe zespoły. Konkurs ogranicza liczbę nadesłanych prac do pięciu na grupę lub osobę. Termin nadsyłania zgłoszeń mija już dziś, 31 stycznia 2021! Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.