Erudition. Konkurs

Erudition. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie Erudition, którego przedmiotem jest projekt biblioteki i funkcjonującego przy niej centrum naukowego. Jury poszukuje projektów kompleksu edukacyjnego, który zachęci społeczność do rozwijania swoich kompetencji i poszerzania wiedzy.

Przestrzeń ta powinna funkcjonować jako centrum nauki dla lokalnej społeczności, którego głównym celem będzie pobudzanie interakcji społecznych i rozwój członków społeczności. Koszt budowy, przystępność cenowa i optymalne wykorzystanie przestrzeni to ważne aspekty projektu. Zachęcamy do szukania energooszczędnych i zrównoważonych rozwiązań, uwzględniających kontekst projektu. Jako centrum nauki projekt powinien rozwijać się i wprowadzać innowacje poza tradycyjnymi schematami przestrzeni edukacyjnych i bibliotecznych. Ten projekt ma przede wszystkim stać się instrumentem zmiany społecznej poprzez edukacje społeczności” – piszą organizatorzy.

Konkurs ma charakter koncepcyjny. Zwycięzcy otrzymają nagrody, których pula wynosi 24 tys. USD. Zgłoszenia do konkursu należy nadesłać do 4 lipca 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.