Forum Młodych Architektów ruszy po raz drugi

Forum Młodych Architektów ruszy po raz drugi

Plakat wydarzenia

Już niebawem, 3 października 2020, rozpocznie się druga edycja Forum Młodych Architektów IARP. Spotkanie, na które zaproszeni są członkowie IARP poniżej 40. roku życia, ma być przestrzenią do swobodnej wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, a także okazją do zawarcia nowych znajomości w branży architektonicznej.

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza należących do IARP architektów przed ukończeniem 40. roku życia do udziału w kolejnej edycji Forum Młodych Architektów. Na spotkaniu, które odbędzie się w Pawilonie wystawowym SARP w Warszawie przy ulicy Foksal, zostaną poruszone kwestie istotne dla wchodzących na rynek pracy architektów. Poruszone zostaną między innymi kwestia realiów pracy i problemów młodych architektów, wartości prac projektowych, wyceny wynagrodzeń, prawa autorskiego oraz solidarności w stosunkach zawodowych z innymi.

Jak piszą organizatorzy, Forum Młodych Architektów ma na celu integrację członków IARP, zachętę do działalności w szeregach organizacji, a także rozpoznanie potrzeb i problemów dotykających młodych architektów.

Obowiązują zgłoszenia. Aby zapisać się na wydarzenie, należy wysłać mail pod adres izba@izbaarchitektow.pl, w jego treści podając imię i nazwisko, datę urodzenia i numer członkowski IARP.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.