Frost. Zaprojektuj lodziarnię

Frost. Zaprojektuj lodziarnię

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza architektów i studentów do udziału w konkursie Frost. Konkurs zbierze najciekawsze projekty lodziarni – radosnego i spokojnego miejsca, kojarzącego się z odpoczynkiem, wakacjami i beztroską.

Lodziarnie od lat oddziałują na nas w ten sam sposób. W społecznościach pełnią funkcję miejsca, w którym wspólnie można cieszyć się ulubionym smakiem lodów. To najszczęśliwsze miejsca w każdej części świata” – piszą organizatorzy konkursu. Zwracają również uwagę na problem wypierania małych, lokalnych lodziarni przez międzynarodowe koncerny, produkujące lody masowo. Uczestnicy stoją przed zadaniem zaprojektowania przestrzeni, która przywróci lodziarniom dawny prestiż i zachęci konsumentów do korzystania z ich usług.

Przedmiotem konkursu jest projekt wnętrza lodziarni, w której wszystko – od użytych kolorów, poprzez formy mebli i dodatków, aż po wybrane materiały – przywróci dziecięcą radość i ekscytację towarzyszącą wizytom w lodziarni.

Lodziarnia ma być zlokalizowana w Havanie na Kubie. Jej projekt powinien uwzględniać lokalny koloryt, tradycje architektoniczne i potrzeby konsumentów z tego regionu. Konkurs ma charakter koncepcyjny. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Termin składania zgłoszeń do konkursu mija 14 lutego 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.