FutureBound. Transport przyszłosci

FutureBound. Transport przyszłosci

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów, studentów, a także wielbicieli futuryzmu do udziału w konkursie FutureBound. W ramach konkursu zostaną zebrane wizje infrastruktury oraz środków transportu przyszłości.

Jak będzie wyglądała przyszłość infrastruktury w obliczu pojawiających się coraz to nowych technologii? Jak dokonania nauki wpływają na nasze wizje i wyobrażenia przyszłości? Jak postrzegamy tę przyszłość w zakresie infrastruktury transportowej jako projektanci i architekci?” – pytają organizatorzy konkursu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu realistycznych wizji infrastruktury transportu. Środku mogą wykorzystywać zarówno ląd, jak i wodę oraz powietrze. Tłem projektu powinno być miasto, które skorzysta z alternatywnych, nowoczesnych środków transportu. Do zaprezentowania projektu można użyć dowolnych mediów: filmów, obrazów, rysunków, luźnych szkiców oraz modeli. Dozwolone są wszelkie środki wyrazu oprócz fotografii.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 7 marca 2022. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.