GIDA 2022. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu

GIDA 2022. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu

Materiały organizatora

Instytut Wzornictwa Przemysłowego Xiongan Future i Komitet Organizacyjny Goldreed Industrial Design Award zapraszają do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu GIDA, którego celem jest nagrodzenie najlepszych twórców z dziedziny wzornictwa.

W konkursie GIDA udział mogą wziąć twórcy z wielu dziedzin projektowania i wzronictwa. Organizatorzy dopuszczają udział pojedynczych twórców, firm i studiów designu oraz zespołów złożonych z artystów i rzemieślników różnych dziedzin. Uczestnicy konkursu nie muszą posiadać uprawnień architektonicznych, mogą w nim wziąć udział zatem studenci i amatorzy.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne, których pula wynosi aż 640 tys. euro. Udział w konkursie jest bezpłatny. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas uroczystej gali na 5. Międzynarodowym Tygodniu Wzornictwa Przemysłowego w Hebei. Zdobywcy nagród będą mieli okazję sprawdzić się w roli prelegentów na konferencji GIDA Future Design Salon organizowanej przez kapitułę konkursową.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.