Grace. Międzynarodowy konkurs

Grace. Międzynarodowy konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie Grace. Wyzwaniem, które stanie przed uczestnikami, jest zaprojektowanie centrum tańca, które będzie wykorzystywane jako przestrzeń do nauki i występów lokalnych grup tanecznych.

Przestrzenie powinny być zaprojektowane tak, aby pomieścić przestrzeń dla wszystkich aspektów tańca. Przestrzeń ma na celu promocję lokalnych form tanecznych charakterystycznych dla regionu poprzez stworzenie sceny, na której organizowane będą pokazy i festiwale. Nie bez znaczenia będą również wielofunkcyjne przestrzenie, które można dowolnie zmieniać i wykorzystywać do różnych działań.

Dom kultury będzie animował okolicę i zwiększał zaangażowanie społeczności we wspólne życie. Dlatego właśnie powinien on być dostępny dla wszystkich użytkowników, zapewniać komfort i wygodę zarówno profesjonalistom, jak i widzom i pasjonatom tańca. Organizatorzy zaznaczają, że idealny projekt będzie nawiązywał do tematyki tanecznej samą formą architektoniczną.

Pula nagród w konkursie wynosi 24 tys. USD. Prace można zgłaszać do 21 marca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.