Hidden House. Dom skryty wśród drzew

Hidden House. Dom skryty wśród drzew

Willa Hidden House, zdj. MOKAA

Biuro architektoniczne MOKAA prezentuje projekt harmonijnego domu jednorodzinnego, który stanie w malowniczym otoczeniu roślinności. Drewniane elewacje budynku budzą skojarzenia z naturą, błogością i odpoczynkiem – i właśnie to zapewni przyszłym mieszkańcom projekt Hidden House.

Willa Hidden House doskonale wpisuje się w strategie projektowe Studia MOKAA, reprezentując estetykę pełną skromności, nawiązań do natury, lecz niezwykle wysmakowaną, luksusową i nowoczesną.

Willa Hidden House, zdj. MOKAA

 

„Projekt powstał z połączenia dwóch brył o dachach dwuspadowych oraz trzeciej, przykrytej stropodachem. Każda z nich spełnia nieco inne funkcje, klarownie dzieląc przestrzeń na strefę dzienną, nocną i rekreacyjną. Całość wpisano w strome południowe zbocze dzięki istniejącemu ukształtowaniu terenu. Część obiektu ukryto pod ziemią, zmniejszając wizualnie jego gabaryty. Zabudowany wjazd prowadzi do dużego, dwustanowiskowego garażu. Na zewnątrz znajdziemy również parking dla gości” – opisują swój projekt architekci z MOKAA.

Willa Hidden House, zdj. MOKAA

 

Z wielką starannością zaplanowano również otoczenie domu. Zostanie on osłonięty od spojrzeń ciekawskich sąsiadów i przechodniów za pomocą bujnej roślinności. Tuż obok domu znajdzie się strefa wellness na świeżym powietrzu – basen, siłownia i sauna.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.