Inspirujący Produkt. Konkurs

Inspirujący Produkt. Konkurs

Materiały organizatora

Przestrzenie publiczne pozwalają nam integrować się z przestrzenią miejską, spotykać z innymi na świeżym powietrzu i traktować miasto jak dom. Konkurs Inspirujący Produkt nagrodzi najlepszy projekt mebla miejskiego.

Zaprojektuj "mebel" wspierający spotkania na łonie natury, w zgodzie z ideą oraz wartościami marki DesignNature” – zachęcają organizatorzy konkursu. Zadaniem uczestników będzie wykonanie projektu obiektu, który stanie w przestrzeni publicznej, uzupełniając ją o nowe funkcje.


Zdobywca pierwszego miejsca będzie miał możliwość udziału w wydarzeniu Design Summer School w Sobolach w sezonie letnim 2023, czeka go również wyjazd na targi Salone del Mobile 2023 w Mediolanie. Możliwe będzie również zrealizowanie zwycięskiego projektu na terenie kreatywnego kampusu DesignNature.

Prace można nadsyłać do 27.02.2023. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15.03.2023.

Prace konkursowe wraz z wypełnionymi dokumentami należy przesłać do biura lub przesłać elektronicznie na adres: kontakt@citypro.pl, zgodnie z regulaminem konkursu. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.