Kamperem przez Australię. Konkurs Camp Out

Kamperem przez Australię. Konkurs Camp Out

Plakat wydarzenia

Platforma Uni zaprasza architektów i projektantów do udziału w konkursie na projekt hotelu dla podróżujących kamperem lub przyczepą kempingową. Ewentualnym miejscem budowy hotelu miałoby był zachodnie wybrzeże Australii.

Australia to kraj z bogactwem naturalnych krajobrazów, które czynią go niezwykle popularnym celem podróży. Turystyka jest istotnym filarem gospodarki Australii. Tylko w roku 2019 odwiedziło ją 8,6 miliona zagranicznych podróżników. Margaret River to małe miasteczko w Perth w Australii Zachodniej – jednym z najczęściej odwiedzanych regionów w kraju, znanym ze wspaniałych widoków” – piszą organizatorzy. Na zachodnim wybrzeżu Australii kwitnie również turystyka krajowa. Australijczycy – zamiast wynajęcia pokoju w hotelu – coraz częściej decydują się na spędzenie wakacji w kamperze.  Konkurs Camp Out odpowiada na rosnącą popularność takiego rodzaju turystyki, stawiając przed architektami i projektantami zadanie stworzenia projektu hotelu z parkingiem dla kamperów i przyczep kempingowych.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, dzięki czemu mogą wziąć w nim udział również osoby nieposiadające uprawnień budowlanych. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Obowiązują opłaty rejestracyjne. Pula nagród przewidziana przez organizatorów wynosi 24 tys. USD.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.