Kilka słów o architekturze. Konkurs

Kilka słów o architekturze. Konkurs

Plakat wydarzenia

Ogłoszono konkurs na esej na temat przyszłości architektury. Uczestnicy muszą zastanowić się nad tym, jakie będą potrzeby, problemy i wymagania przyszłych społeczeństw, i w jaki sposób architektura może wyjść im naprzeciw.

Wszystkim doskonale wiadomo, że architektura to nie tylko skomplikowane plany budowlane, efektowne wizualizacje projektów i dążenie do połączenia funkcjonalności i estetyki. Jej źródłem – podobnie jak w przypadku innych dziedzin sztuki – są idee, poglądy i obserwacje kreatywnej jednostki. Konkurs Future of Design kierowany jest więc nie tylko do praktyków architektury, lecz także do jej teoretyków lub miłośników.

Świat zmienia się na naszych oczach każdego dnia. Ostatni rok pokazał nam wszystkim dobitnie, jak trudno jest znaleźć odpowiedź na to, co kryje przyszłość. Ci, którzy podejmą się zadania konkursowego Future of Design będą musieli wyobrazić sobie społeczeństwo przyszłości i jego stosunek do architektury. Praca ma być napisana w języku angielskim.

Opłata wpisowa wyniesie co najmniej 35 USD. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Rejestracja skończy się 31 maja 2021.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.