Konferencja American Institute of Architects odwołana

Konferencja American Institute of Architects odwołana

Konferencja co roku odbywa się w Las Vegas, zdj. AIA

American Institute of Architects odwołał tegoroczną edycję eventu, będącego jednym z ważniejszych wydarzeń w świecie architektury. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym roku.

Konferencja AIA początkowo miała odbyć się w dniach 14–16 maja 2020 w Las Vegas, jednak ze względu na narastające obawy w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID–19, kilka tygodni temu postanowiono przesunąć ją w czasie o kilka miesięcy. Wczoraj jednak American Institute of Architects wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że ze względu na ciągły przyrost zachorowań w Stanach Zjednoczonych konferencja nie odbędzie się w ogóle.

„Po uważnym przyjrzeniu się rozwojowi epidemii COVID-19 ustaliliśmy, że nie będziemy w stanie przełożyć konferencji, zwłaszcza biorąc pod uwagę lęk i niepewność, których doświadczamy jako naród w danej chwili. […] Wierzymy, że ta decyzja leży w najlepszym interesie zdrowia i bezpieczeństwa członków Instytutu, współpracowników, wystawców i prelegentów” – powiedziała przewodnicząca AIA, Jane Frederick.

AIA oferuje zwrot pieniędzy tym, którzy zakupili już bilety na wydarzenie.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.