Konkurs SARP na projekt budynku Sądu Apelacyjnego w Warszawie

Konkurs SARP na projekt budynku Sądu Apelacyjnego w Warszawie

Materiały organizatora

Sąd Apelacyjny w Warszawie, Województwo Mazowieckie oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich zapraszają architektów do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej dla Inwestycji  ”Budowa budynku dla potrzeb Sądu Apelacyjnego w Warszawie oraz budowa siedziby dla wojewódzkich jednostek organizacyjnych, wojewódzkich osób prawnych, a także spółek w których Województwo Mazowieckie posiada udziały lub akcje, na nieruchomości przy ul. Świętojerskiej 9 w Warszawie”.

Celem Konkursu jest przeprowadzenie szerokiej konfrontacji twórczych prac projektowych oraz wybranie najlepszych, według kryteriów określonych w Regulaminie, Koncepcji funkcjonalno-przestrzennych wraz z zagospodarowaniem terenu dla Inwestycji na działkach ewidencyjnych nr 2/2, 2/3, 2/4 oraz części działek ewidencyjnych nr 5 i 48/1 z obrębu 5-02-08, przy ul. Świętojerskiej 9, w dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Zadanie konkursowe polega na sporządzeniu Pracy konkursowej z uwzględnieniem wymogów programowych i wytycznych Zamawiającego dotyczących Inwestycji i zawartych w Materiałach do Konkursu. Praca konkursowa niespełniająca ww. wymogów zostanie odrzucona i nie będzie podlegała ocenie. Konkurs jest ograniczony i jednoetapowy” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Do udziału zaproszeni są wyłącznie ci architekci, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania zawodu. Koszt realizacji projektu nie może przekraczać kwoty wyszczególnionej przez organizatorów w regulaminie konkursu. Powinien również spełniać konkretne wymagania funkcjonalne, gospodarczo - społeczne, środowiskowe, kulturowe oraz kompozycyjno-estetyczne.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu mija 16 listopada 2021. Ten, jak i inne terminy podane przez organizatora, są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.