Konkurs dla młodych. Urban In

Konkurs dla młodych. Urban In

Materiały organizatora

Minister Funduszy i Polityki Regionalnej i Uniwersytet SWPS zapraszają do udziału w konkursie Urban_In. Konkurs adresowany jest do młodych profesjonalistów, który chcą wejść na rynek architektury i urbanistyki, a także dzielić się swoimi pomysłami z publicznością.

Jeśli mieszkasz w Polsce, masz 23–35 lat i chcesz mieć wpływ na to, w jaki sposób rozwijają się miasta w Polsce, weź udział w konkursie Urban_In. Miasto dla każdego – Młodzi profesjonaliści. Przygotuj pracę przedstawiającą rozwiązanie/prototyp dla jednego z trzech wyzwań miejskich” – piszą organizatorzy.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: Miasto zielonej transformacji, Miasto dostępne oraz Miasto odporne na kryzysy. Bohaterami poszczególnych kategorii będą miasta Rybnik, Zabrze i Piaseczno.

Zwycięzcy zostaną wybrani w każdej z kategorii. Jury przyzna trzy nagrody w wysokości 3 tys. zł za 1. miejsce, 2 tys. zł za 2. Miejsce i 1,5 tys. zł za 3. Miejsce. Przyznana zostanie także nagroda Grand Prix, a jej zdobywca będzie miał okazję zrealizować swój pomysł w rzeczywistości.

Prace do konkursu można zgłaszać do 15.05.2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.