Konkurs na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego

Konkurs na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego

Rusza 23. edycja konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego! Organizatorzy konkursu - Zarząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Katowice i Śląskim Oddziałem Towarzystwa Urbanistów Polskich – zachęcają do przesyłania zgłoszeń! To już ostatni dzwonek!

W konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego wyłonioną zostaną najpiękniejsze realizacje urbanistyczne i architektoniczne, które w szczególny sposób przyczyniły się do zmian w przestrzeniach wspólnych Śląska, zachęcając tym samym turystów i wielbicieli architektury do odwiedzania tego wyjątkowego obszaru Polski.

W tej edycji konkursu szczególnie doceniane będą te realizacje, które przyczyniają się do poprawy mobilności w przestrzeni publicznej osób z niepełnosprawnościami oraz trudnościami w poruszaniu się.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty jesienią tego roku. Wtedy też w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się oficjalna gala rozdania nagród. Realizacje do konkursu można zgłaszać do 30 czerwca 2022 roku. Plebiscyt publiczności zakończy się z początkiem września. Zapraszamy do zgłoszeń oraz oddawania głosów na swoich ulubieńców. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.