Konkurs na koncepcję architektoniczną Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej

Konkurs na koncepcję architektoniczną Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej

Materiały organizatora

Województwo Małopolskie - Zespół Parków Krajobrazowych zaprasza architektów i urbanistów do udziału w konkursie na projekt Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Oddziału ZPKWM w Krakowie.

Celem Konkursu jest wybór najlepszego rozwiązania urbanistycznego, architektonicznego, funkcjonalnego dla Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Krakowskiego Oddziału ZPKWM w Krakowie oraz, w efekcie, udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie usługi (mającej na celu przygotowanie dokumentacji technicznej do budowy Jurajskiego CEP EkoMałopolska i siedziby Krakowskiego Oddziału ZPKWM w m. Kraków) na podstawie wybranej pracy konkursowej. Zadanie, jest przedmiotem projektu pn. „Przygotowanie dokumentacji w celu utworzenia sieci Centrów Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska” współfinansowanego z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, których pula wynosi 53 000 zł. Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.