Konkurs na koncepcję kompleksu budynków dla krakowskiej Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego

Konkurs na koncepcję kompleksu budynków dla krakowskiej Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego

Materiały organizatora

Ogłoszono konkurs na projekt koncepcji architektonicznej nowego kompleksu budynków dla Akademii Muzycznej w Krakowie. Jury oczekuje nowoczesnych i funkcjonalnych propozycji, które zapewnią młodym muzykom komfortową przestrzeń do nauki i ćwiczeń.

Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie przy rekomendacji Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Kraków ogłasza ograniczony, dwuetapowy, realizacyjny konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

Celem Konkursu jest uzyskanie najlepszego rozwiązania architektoniczno-urbanistycznego dla nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie wraz z przyległym terenem, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Skrzatów 4” – możemy przeczytać w wydanym ogłoszeniu.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, których pula wynosi 270 000,00 PLN. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 60 000,00 PLN oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie na podstawie pracy konkursowej kompleksowej dokumentacji. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 40 000,00 PLN i 20 000,00 PLN. Dodatkowo nagrodzeni zostaną wszyscy ci, którzy dostaną się do drugiego etapu konkursu.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu mija 20 kwietnia 2022. Prace należy złożyć do końca czerwca tego roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.