Konkurs na koncepcję szlaku pieszo-rowerowego w Tumie

Konkurs na koncepcję szlaku pieszo-rowerowego w Tumie

Materiały organizatora

Ogłoszono jednoetapowy, otwarty konkurs na projekt szlaku pieszo-rowerowego w okolicach Grodziska w Tumie.

Projekt będzie wymagał od uczestników dokładnego przyjrzenia się kontekstowi okolicy, a także historii obszarów, które zostaną objęte przebudową - Miasta Łęczyca i Góry św. Małgorzaty tworzących teren o poetyckiej nazwie Pierścień Księżnej Salomei.

„Miasto Łęczyca i Gmina Góry św. Małgorzaty ogłaszają konkurs, którego zadaniem jest przedstawienie projektu koncepcyjnego szlaku pieszo-rowerowego, który zawierać będzie charakterystyczne elementy małej architektury związane z obszarem Grodziska w Tumie i przyczyni się do promocji regionu” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły złożone z dwóch osób lub pojedynczy uczestnicy. Konkurs przewiduję nagrodę w kwocie 5 tys. PLN. Organizatorzy dopuszczają możliwość przyznania kolejnych nagród pieniężnych w przypadku, w którym wyróżnione zostaną inne prace poza zwycięską.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.