Konkurs na najlepsza wizualizację. Gruha Rendering Channel

Konkurs na najlepsza wizualizację. Gruha Rendering Channel

Materiały organizatora

Rozpoczęła się rejestracja do konkursu Gruha Rendering Challenge. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzenie wizualizacji projektu mieszkaniowego.

Uczestnicy konkursu Gruha Rendering Channel będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności wizualizowania obiektów architektonicznych. „Stwórz render projektu graficznego, który mówi wszystko. Z racji że konkurs ma na celu zbadanie i zrozumienie renderowania jako środka przekazywania idei projektów, możesz swobodnie wybrać lokalizację i skalę projektu mieszkaniowego” – piszą organizatorzy.

Zwycięzcy konkursu oraz wyróżnieni otrzymają medale i certyfikaty, a ich projekty zostaną opublikowane w mediach organizatorów konkursu i partnerów medialnych wydarzenia.

Komunikacja w ramach konkursu będzie odbywać się w języku angielskim. Chętni do wzięcia udziału w konkursie muszą uiścić opłaty rejestracyjne, których wysokość podana jest w materiałach udostępnionych przez organizatora. Rejestracja do konkursu potrwa do 20 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.