Konkurs na projekt Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego RPN

Konkurs na projekt Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego RPN

zdj. Alexander Fattal/Getty Image

Polskie Parki Narodowe zachęcają architektów i urbanistów do wzięcia udziału w konkursie na projekt Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego RPN. Nowa przestrzeń ma na celu zwiększyć atrakcyjność ośrodka dla zwiedzających i zaprosić ich do poznawania niezwykłego świata polskiej natury.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie koncepcji architektonicznej/wizualizacji modernizacji i rozbudowy budynku Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego RPN wraz z zagospodarowaniem terenu i ścieżką w „koronach drzew” oraz wieży widokowej w granicach opracowania konkursowego przy uwzględnieniu wskazań i uwarunkowań określonych przez RPN. Konkurs jest konkursem realizacyjnym, w którym Nagrodą jest nagroda pieniężna oraz zaproszenie autora wybranej Pracy konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi na podstawie wybranej Pracy konkursowej. Przedmiotem usługi jest wykonanie Programu funkcjonalno-użytkowego” – czytamy na stronie konkursu.

Projekt ma objąć zarówno sam budynek Ośrodka, jak i jego otoczenie – teren i ścieżki widokowe. Konkurs ma charakter realizacyjny. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokość 40 tys. zł, a także będzie miał okazję zrealizować swój projekt.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.