Konkurs na projekt budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. dra. Jana Sehna w Krakowie

Konkurs na projekt budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. dra. Jana Sehna w Krakowie

Materiały organizatora

SARP ogłasza konkurs na projekt budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. dra. Jana Sehna w Krakowie. Instytut Ekspertyz Sądowych to instytucja zajmująca się zadaniami z zakresu nauk medycznych oraz nauk technicznych, w której prowadzone są badania i ekspertyzy wykorzystywane w sprawach cywilnych oraz karnych. Budynek ma pomieścić sale dydaktyczne, laboratoria i pomieszczenia administracyjne.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego projektu architektonicznego budynku, który będzie spełniał wymagania funkcjonalne i estetyczne, a jednocześnie doskonale wpisywał się w otoczenie. Projektanci muszą również uwzględnić kwestie związane z energooszczędnością i zrównoważonym rozwojem.

Zgłoszenia można składać od 20 lutego do 20 kwietnia 2023 roku. Nagroda za pierwsze miejsce wynosi 30 000 zł brutto, a za drugie i trzecie odpowiednio 20 000 zł brutto oraz 10 000 zł brutto.

Projektant, który zwycięży w konkursie, będzie miał okazję zrealizować swoją wizję architektoniczną. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.