Konkurs na projekt koncepcji terenu wokół budynku Politechniki Krakowskiej

Konkurs na projekt koncepcji terenu wokół budynku Politechniki Krakowskiej

Materiały organizatora

Politechnika Krakowska organizuje konkurs na  na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół budynku Politechniki Krakowskiej przy ul. Lea 114, oraz aranżacji przestrzeni na parterze budynku. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

Konkurs skierowany jest do studentów (oraz absolwentów) Politechniki z kierunku architektury i kierunków pokrewnych. Konkurs polegać będzie na przygotowaniu projektu, który dobrze wpisze się w historyczny kontekst ulicy Lea, a także będzie funkcjonalny i nowoczesny.

Projekty będą oceniane przez jury, składające się z ekspertów z dziedziny architektury i sztuki. Jury oceni projekty pod kątem ich innowacyjności, jakości wykonania oraz potencjału realizacji. Najlepsi uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pieniężne.

Projekt, w ramach którego organizowany jest konkurs, FutureLab to doskonała okazja dla studentów, którzy chcą pokazać swoje umiejętności projektowania i zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie innowacyjnych projektów. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zgłoszenia swojego projektu już dziś! Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.