Konkurs na projekt produktu NA STÓŁ

Konkurs na projekt produktu NA STÓŁ

Materiały organizatora

Zapraszamy do udziału w konkursie NA STÓŁ!, którego przedmiotem jest projekt inspirującego produktu codziennego użytku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Ruszyła piąta edycja ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów, organizowanego przez gdańską Galerię Wnętrz City Meble. Tegoroczna edycja stawia przed designerami zadanie zaprojektowania inspirującego produktu codziennego użytku NA STÓŁ!
Zwycięska praca wejdzie w 2022 roku do kolekcji marki TRE, stworzonej przez Tomka Rygalika, współorganizatora konkursu.

Konkurs na inspirujący produkt organizowany jest przez gdańską Galerię Wnętrz od 2017 roku. Przeznaczony jest dla studentów kierunków artystycznych, przede wszystkim wzornictwa i architektury wnętrz, w całej Polsce. Zadanie, jakie organizatorzy konkursu postawili przed jego uczestnikami, to zaprojektowanie designerskiego produktu TRE do współczesnego wnętrza” – możemy przeczytać na stronie wydarzenia.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodowe targi mebli i designu w Mediolanie – Salone del Mobile 2022.  Zaprojektowany przez niego produkt zostanie również wyprodukowany przez organizatora konkursu – firmę TRE.

Termin przesłania prac mija 28 lutego 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.