Konkurs na projekt przebudowy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Konkurs na projekt przebudowy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Plakat wydarzenia

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza architektów do udziału w konkursie na projekt rozbudowy istniejących budynków należących do uczelni i zagospodarowania przestrzennego przylegających do nich terenów.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy konkursowej, tj. opracowania projektowego przedstawiającego koncepcję programowo-przestrzenną rozbudowy, adaptacji i połącznia budynków Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, położonych przy ul. Akademickiej 14 i 20 w Łomży – w celu ich funkcjonalnego i architektonicznego Ogłoszenie nr z dnia Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o konkursie - Zamówienie z wolnej ręki - zintegrowania – wraz z zagospodarowaniem terenu położonego w granicach opracowania konkursowego” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Jury oceni pracę przez pryzmat czterech kryteriów: kryterium K1 – wartości architektoniczno-urbanistyczne, w tym kompozycja przestrzenna i sposób zagospodarowania terenu objętego opracowaniem; kryterium K2 – atrakcyjność zaproponowanych rozwiązań architektonicznych i plastycznomateriałowych; kryterium K3 – wartości funkcjonalno-użytkowe i przestrzenne projektowanego zespołu obiektów oraz kryterium K4 – realność wykonania, w tym możliwość etapowania oraz ekonomiczność przyjętych rozwiązań projektowych, w kontekście zaplanowanych kosztów realizacji inwestycji. Każde z kryteriów będzie miało taką samą wagę.

Do konkursu mogą zgłaszać się jedynie osoby posiadające wyszczególnione w regulaminie uprawnienia budowlane. Przewiduje się przyznanie następujących nagród: ─ I nagroda w wysokości 15.000 zł oraz zaproszenie do negocjacji autora (lub autorów) wybranej pracy konkursowej, tj. do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi polegającej na szczegółowym opracowaniu pracy konkursowej, zgodnie z ustaleniami zawartymi w regulaminie konkursu,─ II nagroda w wysokości 10.000 zł,─ wyróżnienie w wysokości 5.000 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://sarp-bialystok.org/konkurspwsip.html.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.