Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju za prace dyplomowe

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju za prace dyplomowe

Ministerstwo rozwoju zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. W konkursie uczestniczyć mogą inżynierowie, doktorzy, magistrzy oraz autorzy innych publikacji. Pod uwagę będą brane wyłącznie prace w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa, obronione w okresie dwóch lat poprzedzających konkurs.

Jak można przeczytać w ogłoszeniu na stronie rządowej, konkurs nie jest adresowany wyłącznie do polskich studentów i autorów; „w Konkursie mogą uczestniczyć osoby posiadające obywatelstwo polskie oraz cudzoziemcy, którzy w okresie pobytu w Polsce zrealizowali prace w dziedzinach objętych Konkursem o Nagrodę Ministra” – piszą organizatorzy.

Co istotne, wnioski o udział w konkursie prac dyplomowych i doktorskich mogą składać rektorzy, senaty lub inne organy uczelni wskazane w statucie uczelni uprawnione do nadawania stopni naukowych/stopnia naukowego doktora lub inne niż uczelnie jednostki organizacyjne uprawnione do nadawania stopni naukowych/stopnia naukowego doktora. Publikacje mogą być natomiast zgłaszane przez wydawnictwa oraz odpowiednie jednostki i organizacje zatrudniające ubiegającego się o udział w konkursie autora.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać wersji polskojęzycznej w terminie do 30 września 2020 r. Więcej informacji, kalendarium konkursu oraz wzory wniosków można znaleźć na stronie organizatora konkursu.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.