Konserwacja: nowe wyzwania. Konkurs krakowskiej ASP

Konserwacja: nowe wyzwania. Konkurs krakowskiej ASP

Materiały organizatora

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie zaprasza studentów i absolwentów studiów magisterskich WAiSP KAAFM do udziału w konkursie konserwatorskim Konserwacja: nowe wyzwania.

Konkurs polega na wyłonieniu najciekawszych projektów, przygotowanych przez studentów i absolwentów studiów magisterskich na przedmiocie „Projektowanie konserwatorskie” w semestrze zimowym 2021/2022 i przyznaniu najlepszym projektom Nagród i wyróżnień oraz na organizacji Wystawy pokonkursowej” – czytamy w regulaminie konkursu.

„W Konkursie zostaną przyznane poniższe nagrody:

  • Nagroda I: statuetka, nagroda książkowa, wydruk projektu w numerze 1/2023 czasopisma „Renowacje i Zabytki”, wydruk planszy na wystawę towarzyszącą EKIR.
  • Nagroda II: nagroda książkowa, wydruk projektu w numerze 1/2023 czasopisma „Renowacje i Zabytki”, wydruk planszy na wystawę towarzyszącą EKIR.
  • Nagroda III: Nagroda książkowa, wydruk projektu w numerze 1/2023 czasopisma „Renowacje i Zabytki”, wydruk planszy na wystawę towarzyszącą EKIR.
  • Wyróżnienia (trzy): wydruk planszy na wystawę towarzyszącą EKIR.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 30 września 2022. Więcej informacji, regulamin oraz załączniki znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.