Kopalnia medytacji. Konkurs

Kopalnia medytacji. Konkurs

Materiały organizatora

Rusza kolejna odsłona konkursu architektonicznego dla młodych architektów YAC - Young Architects Competitions. Wyzwaniem, przed którym staną uczestnicy obecnej edycji zatytułowanej Meditation Mine, jest zaprojektowanie centrum medytacji, które znajdzie się na obszarze wykopalisk archeologicznych w malowniczej Irlandii.

YAC to stowarzyszenie, którego celem jest promowanie konkursów architektonicznych wśród młodych projektantów, zarówno absolwentów studiów, jak i studentów. YAC chce napędzać badania nad projektowaniem poprzez regularne przedstawianie konkretnych zagadnień związanych z architekturą i planowaniem miast. YAC chce w ten sposób sprowokować młodych architektów do refleksji nad miejscami ludzkiej aktywności, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieprzewidywalna i dynamiczna. Chcemy również wspierać kreatywność i talent młodych projektantów, przyznając najlepszym z nich nagrody i umożliwiać promocję ich dokonań” – piszą organizatorzy konkursu.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w konkursie otrzymają odpowiednio 8 tys. euro za pierwsze miejsce, 4 tys. euro za drugie i 2 tys. euro za trzecie miejsce. Konkurs jest prowadzony w języku angielskim, a uczestników obowiązują opłaty rejestracyjne. Termin składania zgłoszeń upływa 31 lipca 2022. Więcej informacji oraz zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.