Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX

Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX

zdj. Unsplash

Firma CEMEX zaprasza studentów i absolwentów studiów architektonicznych i budowlanych do udziału w konkursie Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX. Konkurs wyłoni najlepszą pracę dyplomową dotykającą zagadnień innowacji technologicznych i produktowych dla branży materiałów budowlanych.

Organizatorzy mają nadzieję na zebranie wyjątkowych spostrzeżeń i pomysłów młodych architektów i budowlańców. „Celem Konkursu CEMEX Polska jest wyłonienie najlepszych prac dyplomowych, wpisujących się w działania dotyczące innowacyjnych rozwiązań zarówno technologicznych jak i produktowych dla branży cementowej, betonowej i kruszywowej. Poszukujemy najlepszych prac dyplomowych na temat:

Zrównoważony rozwój i gospodarka niskoemisyjna,

Działania w celu redukcji CO2 w łańcuchu wartości 5C (5 punktów: klinkier, cement, beton, budownictwo, rekarbonatyzacja),

Ekologiczne i innowacyjne rozwiązania materiałowe ograniczające wykorzystanie zasobów naturalnych (surowce alternatywne lub z recyklingu),

Gospodarka o obiegu zamkniętym: zagospodarowanie surowców odpadowych, przywrócenie materiałów do obiegu,

Optymalizacja i poprawa efektywności procesów produkcyjnych oraz produktów” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział absolwenci, którzy obronili swoją pracę dyplomową w latach 2020 i 2021. Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo. Termin składania prac mija 31 stycznia 2022.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.