LOFT wczoraj i dziś. Konkurs

LOFT wczoraj i dziś. Konkurs

Plakat wydarzenia

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego, Goczołowie Architekci Studio Autorskie OVO Grąbczewscy Architekci Agencja SOMA, organizator Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO w Warszawie zapraszają młodych architektów i studentów kierunków związanych z architekturą do udziału w konkursie LOFT – wczoraj i dziś. Konkurs ma na celu wyłonić projekty prezentujące nowatorskie podejście do zagospodarowania przestrzeli loftowych.

Przedmiotem pracy konkursowej jest loft. Może to być adaptacja starego, istniejącego obiektu w charakterze loftu albo projekt nowego obiektu lub wnętrza o charakterze loftowym. Funkcja obiektu może być różna ( mieszkalna, użytkowa, biurowa itp.) Jury oczekuje niekonwencjonalnych rozwiązań loftów zarówno w starych strukturach istniejących obiektów, jak i w nowych obiektach loftowych. Istotną rolę w projekcie ma odgrywać również analiza oddziaływania światła zarówno naturalnego, jak i naturalnego i sztucznego na charakter i przestrzeń loftu, na wytworzenie w nim stylu lub klimatu loftowego” – piszą organizatorzy.

Jury jest otwarte zarówno na projekty nowych przestrzeni, jak i te wykorzystujące już istniejące obiekty. „Projekt może mieć czysto teoretyczny charakter. Istotne jest przedstawienie toku myślenia i powodów kolejnych kreatywnych decyzji projektowych jak również zaprezentowanie detalu” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.