La Biennale przełożone. Znamy nową datę wydarzenia

La Biennale przełożone. Znamy nową datę wydarzenia

Plakat wydarzenia, zdj. Biennale Achitettura

Zmieniono datę Międzynarodowego Biennale Architektury w Wenecji. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia i potrwa do 29 listopada.

Na oficjalnej stronie Międzynarodowego Biennale Architektury w Wenecji pojawiło się oficjalne oświadczenie organizatorów, którzy postanowili przesunąć rozpoczęcie wystawy o kilka miesięcy. Ma to związek z wciąż wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa.

Warto wspomnieć, że na zorganizowanej kilka dni temu konferencji prasowej kurator La Biennale, Hashim Sarkis, nie odniósł się w żaden sposób do kontrowersji wokół daty wystawy.

„Daty Biennale Architettura zostały ustalone na nowo, w celu zachowania środków ostrożności. Środek zapobiegawczy w postaci ograniczenia mobilności i turystyki został podjęty przez wiele krajów na całym świecie, aby nie dopuścić do efektu domina” – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.