Lider Dostępności 2023

Lider Dostępności 2023

Materiały organizatora

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Towarzystwa Urbanistów Polskich zaprasza do udziału w konkursie Lider Dostępności 2023. W konkursie nagrodzone zostaną te obiekty, które wyróżniają się spośród innych przyjaznym wszystkim grupom użytkowników projektem.

Celem Konkursu jest promowanie idei projektowania uniwersalnego i nagradzanie rozwiązań urbanistycznych i architektonicznych, które są dostępne dla wszystkich grup użytkowników, w tym osób z niepełnosprawnościami” – piszą organizatorzy konkursu.

 Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

·        Przestrzeń publiczna 

·        Duży obiekt użyteczności publicznej

·        Obiekt usług lokalnych

·        Obiekt biurowo-handlowy

·        Obiekt mieszkalny/hotelowy

·        Obiekt zabytkowy

·        Architekt/urbanista

·        GRAND PRIX

Zgłoszenia do 8. edycji konkursu Lider Dostępności można nadsyłać mailowo na adres lider@integracja.org, pocztą tradycyjną lub osobiście. Termin składania zgłoszeń mija 17 marca 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.