MEDS Silesia Revival. Warsztaty dla młodych

MEDS Silesia Revival. Warsztaty dla młodych

Plakat wydarzenia

Ruszył nabór na wyjątkowe warsztaty dla młodych projektantów! 11. edycja warsztatów MEDS odbędzie się na Śląsku. Trzema przewodnimi tematami poruszanymi na warsztatach będą kontekst, tożsamość i transformacja poprzemysłowych terenów Śląska.

Kontekst urbanistyczno-architektoniczny Śląska jako przemysłowej przestrzeni kopalń, hut i fabryk przekłada się na bardzo specyficzne poczucie śląskiej tożsamości. Kontekst i tożsamość związana z przemysłem każe nam zastanowić się nad kwestią transformacji, która dokonała się lub wciąż trwa.

Aby dostać się na warsztaty, chętni muszą wysłać swoje zgłoszenie wraz z wykonaną dowolną techniką pracą. Organizatorzy przygotowali dla kandydatów trzy tematy: ekologia, rewitalizacja i społeczeństwo. To, w jaki sposób chętni podejdą do tych niezwykle szerokich zagadnień, zaważy o tym, czy będą mieli szansę uczestniczyć w warsztatach.  „Poszukujemy uczestników, którzy przedstawią swoje kreatywne ujęcia przedstawionych przez nas tematów! Poczytaj więcej i zainspiruj się. Aplikuj, zdobądź na warsztatach Meds Silesia 2020 i przygotuj się na wspaniałe doświadczenie już tego lata” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Rejestracje ruszyły 17 maja i potrwają do 6 czerwca. Opłata rejestracyjna wynosi 270 € i należy uiścić ją po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na warsztaty. Więcej informacji, regulamin i zgłoszenia znajdziecie na stronie konkursu. 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.