MICROHOME 2022. Ruszyły zapisy do kolejnej edycji

MICROHOME 2022. Ruszyły zapisy do kolejnej edycji

Materiały organizatora

Dom o powierzchni mniejszej niż 25 metrów kwadratowych? Weź udział w konkursie MICROHOME 2022 i sprawdź, czy to możliwe! Ruszyły zapisy do tegorocznej, piątej edycji konkursu na projekt niewielkiego domu, który wyjdzie naprzeciw potrzebom zamieszkujących go osób.

Piąty doroczny konkurs architektoniczny MICROHOME […] ma na celu podkreślenie faktu, że większe nie zawsze znaczy lepsze. Dzięki świetnemu projektowi i innowacyjnemu myśleniu architektura na małą skalę może zmienić sposób, w jaki obecna i nadchodząca generacja postrzega nieruchomości mieszkalne. Zapraszamy do zgłaszania projektów mikrodomu – modułowej konstrukcji off-grid, która pomieści hipotetycznych mieszkańców – młodą pracującą parę. Jedynym wymaganiem jest, aby całkowita powierzchnia kondygnacji konstrukcji nie przekraczała 25 metrów kwadratowych, poza tą jedną wytyczną uczestnicy mają pełną wolność w decyzjach projektowych” – piszą organizatorzy.

Akces do konkursu można zgłaszać do 3 listopada 2022. Zdobywcy nagród w konkursie otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.