Małe budownictwo, duże korzyści. Konkurs dla studentów

Małe budownictwo, duże korzyści. Konkurs dla studentów

Materiały organizatora

Ogłoszono konkurs architektoniczny dla studentów i absolwentów na zadanie pn. „PROJEKT KONCEPCYJNY BUDYNKU REKREACJI INDYWIDUALNEJ O POWIERZCHNI ZABUDOWY DO 70 M2”. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Minister Rozwoju i Technologii i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przedstawiają konkurs w ramach projektu Małe budownictwo – duże korzyści. Przedmiotem konkursu jest projekt jednego z trzech obiektów wymienionych w zasadach konkursu.

„Masz pomysł na idealny budynek rekreacyjny? Studiujesz architekturę bądź kierunek inżynierski? Zgłoś swój udział w nowym Konkursie architektonicznym GUNB. Zgłoszenie możesz wykonać indywidualnie bądź w grupie.

Twoja praca konkursowa może być przygotowana dla jednego z wymienionych niżej tematów:

1 - Opracowanie projektu modelowego budynku rekreacji indywidualnej.

2 - Inżynieria budynków rekreacyjnych.

3 - Praca zdalna i sytuacja zagrożenia geopolitycznego” – piszą organizatorzy.

Do konkursu można zgłaszać się do 31 grudnia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.