Międzynarodowy konkurs architektoniczny Young European Architects 2020

Międzynarodowy konkurs architektoniczny Young European Architects 2020

Przyszłość należy do młodych. Dobrze wiedzą to organizatorzy konkursu Young European Architects 2020, po raz kolejny stwarzając adeptom architektury możliwość wykazania się umiejętnościami i kreatywnością przed międzynarodową publicznością.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się pod hasłem „Jak żyć razem?”, dotykając tematów związanych z kryzysem klimatycznym. Młodzi architekci będą musieli znaleźć sposób na to, by architektura nadążała za następującymi szybko zmianami i ułatwiała ludziom funkcjonowanie w coraz trudniejszych warunkach pogodowych, nie wyczerpując jednocześnie już znacznie uszczuplonych przez człowieka zasobów naturalnych.

Najlepsze prace zostaną wystawione w Wenecji na 17. Międzynarodowym Biennale Architektury. Termin nadsyłania prac mija 14 lutego 2020. Więcej o konkursie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.